Hotel AMBASSADOR, Hlavná 101, Košice

Koncepce architektonického návrhu hotelu AMBASSADOR **** v Košicích se skládala z nové dispozice základních, centrálních a periferních struktur v objektu. Od změny polohy recepce, přes zřízení nové restaurace, která v hotelu chyběla, dostavbou bočního křídla pro sociální zařízení s technickým příslušenstvím až po náročnou výstavbu nového pětipodlažního objektu s ubytovacím traktem, polyfunkčním a konferenčním sálem, kuchyní s gastronomickým zázemím a hotelovými servisními prostory, protože se objekt nachází ve stísněných podmínkách chráněné památkové zóny.

Celkový návrh architektury a designu interiérů se vyznačuje rafinovanou elegancí, které autor dosáhl použitím kvalitních materiálů a vysokou úrovní jejich řemeslného zpracování do nejmenších detailů.

Autor: Ing. Slavomír Dluhý
Účel: Hotel ****
Projekt Interiéru: ATELIÉR DLUHÝ, N.A.D.E.S.
Řešená půdorysní plocha: 1300 m2
Struktura: Rekonstrukce, dostavba, novostavba
  1 podzemní podlaží, relax
  1 podlaží, společenské prostory
  2 podlaží, společenské prostory
  3 podlaží, ubytování
  4 podlaží, ubytování
Projekt: Duben, 2007 - Červen, 2008
Realizace: Říjen, 2009
Spolupráce s výtvarníky – zakomponování výtvarných děl  do projektů interiéru - realizace Fotograf: doc. Prekop Rudolf , FAMU Praha, CZ, Akademický malíř: Broniševský Vladimír, Košice SK, Akademický malíř: Mgr. Art. Megyesi Pavol, Košice SK 
   
   

2011 (c) atelierdluhy.sk - všechna práva vyhrazena.
Obsah www stránky je možno používat pouze se souhlasem majitele stránky.

webdesign © bart.sk