Ateliér Interiérového designu a Architektury - Ateliér DLUHÝ, je inspirován vášní vytvořit udržitelné dílo, které redefinuje hranice designu z interiéru do architektury a produktového designu přes originální koncepty s jemnou estetikou a rafinovanou elegancí.

Vynikající design je prvořadý a ateliér ho dosahuje tím, že odlišně reaguje na různé požadavky klientů v přístupu k formě a detailu.

Neustále produkuje díla, které během celého kreativního procesu vývoje reagují na místo a čas. Použitá konstrukční řešení ve vybraných formách a detailech působí osvěžujícím způsobem - vždy obsahují vlastní moment překvapení s objevováním. Zajímavé příběhy jsou součástí tohoto procesu.

Ateliér DLUHÝ byl založen v roce 1991 a rozsah jeho činnosti zahrnuje projekty rezidenční, hotelové, restaurační, obchodní centra, výstavy a muzea, bankovní instituce, kanceláře a obchodní interiéry - pro veřejný i soukromý sektor. Značnou část svých aktivit věnuje také renovacím původních historických budov a národních kulturních památek.

Ateliér založil Slavomír DLUHÝ, autorizovaný architekt ČKA /č. autorizace 2542017 A.1 / SKA /č. autorizace 1899 AA/ se zaměřením na interiérový a produktový design. V procesu tvorby se jeho zaměření rozšířilo o architekturu. Ateliér zaměstnává různý počet architektů, designérů a projektantů.

Týmovým způsobem spolupracuje se širokým spektrem společností a klientů při vytváření nových produktů, vývoji a aplikacích nových materiálů a technologií s cílem definování nové designové identity.

Ateliér DLUHÝ hledá s každým novým projektem nové cíle a odpovědi, více objektivity při optimalizaci řešení a návrhů interiérového designu a architektury s důrazem na porozumění základním kritériím toho kterého prostředí.

architektura interiérový
design
realizace klient

Poslední realizace

Vila Děvín, Bratislava novostavba interiéry
Vila Grinzing , Wien , AT novostavba interiéry
VSL Muzeum, Košice stálá výstavní expozice - Košický zlatý poklad interiéry
Rodinný dům, Martin novostavba architektura - řešená plocha 400m2
Getrag Ford Transmissions hlavní vstup , reprezentační prostory interiéry - řešená plocha 300m2
Nemocnica NNG , Michalovce novostavba interiéry - řešená plocha 17.000m2

Rodinný dům Klátov

novostavba architektura - řešená plocha 230m2
OC Optima, Košice redesign veřejných prostor interiér - řešená plocha 3000m2
Obchodní prostor "ELIXIR" obchodní prostory interiéry - řešená plocha 32m2
Polyfunkční objekt ,  Vranov obchodno-administrativní centrum architektura , interiéry
OC Nábytok Sanas rekonstrukce obchodních prostor interiér - řešená plocha 1000 m2
Horská chata  , Orava novostavba architektura - 300m2
Lanové centrum , Orava novostavba - sportovní centrum architektura - 4000m2

2011 (c) atelierdluhy.sk - všechna práva vyhrazena.
Obsah www stránky je možno používat pouze se souhlasem majitele stránky.

webdesign © bart.sk